Niechorze


Niechorze – atrakcyjna miejscowość w pobliżu Rewala

Niechorze jest niedużą nadmorską miejscowością z województwa zachodniopomorskiego. Mieszka w niej niecałe 1000 os., a w okresie letnim przeżywa ona ogromny napływ miłośników letniego wypoczynku. Nie powinno to nikogo dziwić, ponieważ Niechorze oferuje bardzo wiele.


Niechorze oraz ciekawe atrakcje turystyczne


Jedną z głównych atrakcji oferowanych przez Niechorze jest latarnia morska, z której możesz cieszyć się wspaniałym widokiem na pobliskie tereny. Interesującym miejscem jest muzeum z miniaturami latarni morskich działających na terenie naszego kraju. Interesujące są również zagrody, budynki dla rybaków z ubiegłych stuleci i dworzec Kolei Wąskotorowej.


Noclegi, jakie znajdziecie w okolicy Niechorza


Niechorze jest częścią składową wybrzeża rewalskiego. Jest to miejscowość wypoczynkowa z wieloma ośrodkami wypoczynkowymi, domami wczasowymi https://niechorze.pl/noclegi/domki-letniskowe , domkami letniskowymi, hotelami, oraz apartamentami i pokojami. Każdy znajdzie ofertę dla siebie.

Czy na terenie Niechorza znajduje się latarnia morska?
Oczywiście. Znajdująca się tutaj latarnia, jest udostępniana dla odwiedzających, którzy mają możliwość wejścia na nią za drobną opłatą. Z tej konstrukcji wyłania się piękny widok na morze, plażę oraz na Niechorze i pobliskie miasteczka. Jest to ciekawa lokalizacja godna polecenia.
Czy możemy smacznie zjeść na terenie Niechorza?
Niechorze jest to atrakcyjna miejscowość turystyczna, która ma bardzo wiele do zaproponowania swoim gościom, pod względem wyżywienia. Znajdują się tutaj liczne restauracje serwujące smaczne oraz pożywne dania. Nie brakuje również lokali i miejsc z przekąskami i posiłkami typu fast-food.
Jak prezentuje się baza miejsc noclegowych w Niechorzu?
Niechorze to miejscowość, która może się pochwalić niezwykle szeroką bazą noclegową. Goście odwiedzający tą miejscowość, mogą korzystać z ofert wielu hoteli, pensjonatów, ośrodków campingowych z domkami, domków letniskowych czy też pól namiotowych. Każdy bez trudności znajdzie miejsce dostosowane do indywidualnych wymagań.
 • "Bardzo miłe i sympatyczne miejsce. Ścisłe centrum Pobierowa, wszędzie blisko. Budynek bliźniak murowany, nawet w upały chłodno. Rolery też pomagają. Komfortowo dla 8 osób. Drzewa wokół domku dają przyjemny cień i wytchnienie."
  Dariusz
  Google
 • "Dużo miejsca, dwie łazienki, pełne wyposażenie kuchni. Bardzo duży plus za rolety, które umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia, co bardzo przydało nam się w czasie czerwcowego pobytu. Blisko zarówno do morza, jak i do głównej ulicy"
  Bartosz
  Google
 • "Super miejsce, blisko plaży, Fajni właściciele, Serdecznie Polecam"
  FangirlRe
  Google
 • "Byłam już kilka razy, jest po prostu super, wszystko zgodne ze zdjęciami, polecam."
  Ewa
  Google